ČPHZ Možnosti · Zobrazení
Host
Odesláno : 21. prosince 2016 10:04:29 Odpovědět s citací Odpovědět
Dobrý den,
můžete mi, prosím, sdělit proč není činnost prováděná hornickým způsobem uvedena v seznamu oborů? Jaké profese budou razit např.nové stanice metra a tunely?
Děkuji.
Admin
Odesláno : 6. ledna 2017 9:39:57 Odpovědět s citací Odpovědět
Dobrý den,

k úpravě názvu jednotlivých odborných směrů jsme přistoupili z podnětů uživatelů NSP, kteří byli nespokojeni s tím, že se nezobrazoval celý jeho název. Bohužel původní dodavatel IT NSP neposkytl dostatečný prostor pro popis jednotlivých směrů. Připravujeme nejen proto novou tvář Národní soustavy povolání, která bude uživatelsky přívětivější a aktuálnější. V nové podobě NSP bude pod každým odborným směrem charakteristika, která směr blíže vymezí ve všech jeho částech.

Všechny tyto úpravy nemají žádný vliv na popis a obsah popisů povolání. Zmiňovaná pozice Závodní a definované kompetence k Státní báňské správě, jak je vymezila Sektorová rada, se nijak názvem odborného směru nemění.

Děkujeme za Vaši reakci, která má jistě své opodstatnění a zvážíme ji při novém řešení NSP. Škoda, že nemůžeme detaily Vaší připomínky podrobně emailem konzultovat přímo, Vaše anonymní údaje to bohužel neumožňují.

Tým NSP

Operační program lidské zdroje a zaměstnanost